דף הבית >> מאמרים >> מצלמות אבטחה באולמות אירועים

מצלמות אבטחה באולמות אירועים

בדומה לקניונים ולרשתות השיווק גם בגני האירועים התחלופה של עובדי המקום והאורחים הינה גבוהה ולכן, הצבת מערכת אבטחה אידאלית עבורם. באמצעות התקנת מצלמות אבטחה באולם האירועים תוכל להבטיח את הביטחון שלך ושל אורחי המקום ולהיות בכל עת עם האצבע על הדופק.

היתרונות להצבת מצלמות אבטחה בגני אירועים:

  • מצלמות האבטחה כאמצעי בקרה ופיקוח- בעזרת מצלמות האבטחה אתה יכול להשגיח ולפקח אחר המתרחש בזמן אמת במהלך הכנת האירוע ובמהלכו. בנוסף, אתה יכול להשגיח ולפקח על עובדיך כי הם אכן עושים את עבודתם נאמנה כמו הוצאת המנות בזמן וכד'.
  • מערכת האבטחה מאפשרת לבצע מעקב לאורך כל שעות היממה לא רק במהלך האירוע ומספקת הגנה וכאמצעי הרתעה מפני גנבים.
  • מניעת גנבות- התקנת מצלמות אבטחה מסייעת לך לאתר עובדים שגונבים וכמו כן, מסייעת לך לאתר עוברי אורח הגונבים מתיקים של אורחים אחרים בשעה שהם רוקדים ומבלים באירוע.
  • צפייה מרחוק- מערכת האבטחה מאפשרת לך לצפות במתרחש מרחוק באמצעות האינטרנט  בזמן אמת, דבר המסייע לך לוודא כי האירוע מתקתק כמו שעון גם אם אינך נמצא במקום.
  • התקנת מצלמות אבטחה אפקטיבית עבור אזורי אסטרטגים באולם האירועים כדוגמת: המטבח, הכניסות/ היציאות לאולם, על תיבת הצי'קים והמתנות ובאזורים אחרים שחשוב לך לפקח שם.
  • הקלטה לפי גילוי תנועה- כמעט בסוף כל אירוע יש ויכוח עם בעלי האירוע לגבי כמות השולחנות שהתמלאו במהלך האירוע, מצלמות האבטחה מסייעות לך למנוע את הוויכוחים ואי הנעימויות הללו ומספקת פתרון למניעת הפסדים בשל כך. ע"י בדיקה בהקלטות וספירה מדויקת של כמות השולחנות שנמצאו בשימוש בעת האירוע.
 
מנהל עסק יקר, האם גם אתה רוצה לדעת מה מתרחש בהיעדרך? האם גם לך נמאס שוב ושוב לוותר לבעלי האירוע על כמות השולחנות אשר נמצאו בשימוש במהלך האירוע? התקן עוד היום מצלמות אבטחה באולם האירועים. למידע נוסף צלצל עכשיו 052-2910633 .