דף הבית >> מאמרים >> דוגמאות למצלמות אבטחה בעסקים

דוגמאות למצלמות אבטחה בעסקים

הצבת מצלמות אבטחה בעסקים פרטיים ובעסקים ציבוריים הפכה לדבר שבשגרה. כיום כל בעלי העסקים מעוניינים להיות עם היד על הדופק ולדעת מה מתרחש בהיעדרם. אין ספק כי התקנת מצלמות אבטחה בעסק הינו אמצעי פיקוח נפלא עבור בעלי העסקים, היכולים לפקח על עובדיהם, להשגיח על העסק בהיעדרם ולהרתיע או להגן על העסק 24 שעות ביממה מפני גנבים ופורצים.

דוגמאות ליישומים ליישומים של מצלמות אבטחה בבתי עסק


התקנת מצלמות אבטחה ברשתות מזון מהיר, מסעדות, בתי קפה- מסייעת לבעל העסק לפקח שלא נלקח כסף מהקופה, שלא "נעלם" מלאי מהמחסן. כמו כן, לוודא כי אכן המסעדה נפתחה בזמן, שעובדים יעילים ותורמים לעסק והשירות הניתן ללקוחות אכן תואם את הסטנדרטים הגבוהים שהציב.

הצבת מערכת אבטחה בבתי המרקחת וברשתות הפארם - מסייעת לבעל העסק לפקח אחר עובדיו ולאבטח את החנות מפני גניבות מהקופה או גניבות של מלאי.

התקנת מערכת אבטחה בגני הילדים יכולה לסייע לגננת לפקח אחר המתרחש בגן בזמן אמת בהיעדרה, להשגיח על עוזרות הגננת וילדי הגן, לאבטח את הגן מפני פריצות ומעשי וונדליזם ועוד.

מצלמות אבטחה יכולות לספק פתרון אבטחה ופיקוח עבור מוזאונים, המצלמות מסייעות במניעת פריצות למוזיאון ע"י איתור פעילויות חשודות המתרחשות במוזיאון, כמו כן, לפקח ולאבטח את המוזיאון מפני מקרי וונדליזם ביצירות וכד'.

מערכת אבטחה יכולה לספק פתרון אבטחה עבור סוכנויות הרכב, המערכת מאפשרת לקב"ט לאבטח את מלאי הרכבים העלול להיחשף לגנבים ולוונדליסטים, להשגיח על העובדים והלקוחות המגיעים לסוכנות. בנוסף, במקרה של פריצה לסוכנות הקב"ט יכול לצפות בהקלטות ולהעביר למשטרה לטיפול.

הצבת מצלמות אבטחה בקניונים ובמרכזי הקניות יכולה לסייע לקב"ט לפקח אחר גנבים וונדליסטים, להשגיח על הרכבים הנכנסים והיוצאים מהחניון, להשגיח אם הונח חפץ חשוד ברחבת הקניון, לאתר ילדים שאבדו ולאבטח את מבקרי הקניון.

אין ספק כי האפשרות להיעזר במצלמות אבטחה ככלי לפיקוח תורמת מאוד לבעלי העסקים.

בעל עסק מעוניין בהתקנת מערכת אבטחה בעסק צלצל עכשיו 052-2910633.