דף הבית >> מאמרים >> מצלמות אבטחה בבתי עסק

מצלמות אבטחה בבתי עסק

התקנת מצלמות אבטחה הפכה לשכיחה בעסקים פרטיים ובעסקים ציבוריים. בסקר שנערך נמצא כי 53% מהמעסיקים מפקחים ועוקבים אחר עובדיהם בעזרת מצלמות אבטחה.

מהממצא הזה ניתן ללמוד, כי מעל למחצית מהמעסיקים מעוניינים להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולדעת מה מתרחש בהיעדרם. אכן, התקנת מצלמות אבטחה בעסק הינו פתרון נפלא לפיקוח, השגחה ובקרה עבור המעסיקים, היכולים לפקח על עובדיהם, להשגיח על העסק בהיעדרם ולהרתיע או להגן על העסק 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה מפני גנבים ופורצים וכד'. המעסיק יכול לצפות בשידור חי במתרחש מכל מקום בעולם בעזרת גלישה ברשת האינטרנט או באמצעות מכשיר הפלאפון דור 3 או דרך מחשב כף היד.

 

מהן היתרונות להתקנת מצלמות אבטחה בעסק?

  • צפייה בזמן אמת- בעזרת מערכת אבטחה אתה יכול לצפות במתרחש בזמן אמת או לצפות בהקלטות.
  • מצלמות אבטחה כאמצעי בקרה ופיקוח אחר המתרחש בעסק- אתה יכול לוודא כי עובדיך אכן תורמים לעסק ולא מתבטלים, לפקח כי העסק אכן נפתח בזמן, שהשירות הניתן ללקוחות אכן תואם את הסטנדרטים הגבוהים שהצבת. כמו כן, אתה יכול להשוות בין כרטיסי הנוכחות של העובדים אל התמונות שמערכת האבטחה צילמה ולוודא כי אכן ישנה התאמה בין השניים.
  • שליטה מרחוק במתרחש בעסק - אתה יכול בצפייה מהכורסא בבית או המשרד, להשגיח כי העסק שלך אכן מתקתק כמו שעון בשעות העומס גם בהיעדרך.
  • אפשרות הצפייה מרחוק בכל הנעשה בעסק מאובטחת באמצעות שם משתמש וסיסמא וכך, אתה תוכל לצפות במתרחש בעסק גם כאשר אתה נמצא בחו"ל.
  • התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור מאפשרת לך לבצע מעקב לאורך כל שעות היממה לא רק בשעות פעילות בית העסק וכך‚ מספקת הגנה וכאמצעי הרתעה מפני גנבים או מעשי ונדליזם.
  • מערכת האבטחה מקליטה את האירועים המתרחשים בבית העסק וכך, במידה והתרחש אירוע חריג למשל: במיקרה פריצה לבית העסק ניתן לצפות בחומר המוקלט ולהעבירו למשטרה. 

בעל עסק , האם גם אתה מעוניין לדעת מה קורה בהיעדרך?  חייג עכשיו 052-2910633 והתקן עוד היום מצלמות אבטחה בבית העסק שלך.