דף הבית >> מאמרים >> מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית

הצורך החשוב ביותר עבור אנשים הינו הביטחון האישי. אנו מעוניינים להיות מוגנים ובטוחים כל הזמן, במיוחד כאשר אנו נמצאים בביתנו. אחד הפתרונות לאבטחת הבית הינו, התקנת מצלמות אבטחה.

מהן היתרונות להצבת מצלמות אבטחה בבית?

  • מצלמות אבטחה כאמצעי הרתעה והתראה מפני פורצים- מצלמות אבטחה עשויות להרתיע אדם זר המעוניין לפרוץ לביתנו ולכן, התקנת מצלמות אבטחה בבית, משרה עלינו תחושת ביטחון. בנוסף, מערכת האבטחה מקליטה את הגנב בשעת מעשה וכך, עולה הסיכוי לתפוס אותו "על חם".
  • התקנת מצלמות אבטחה בבית משמשת כאמצעי השגחה על ילדים- בבתים גדולים ההורים אינם יכולים להשגיח כל הזמן על הילד המתרוצץ בבית ולכן, הצבת מצלמות אבטחה עשויה לסייע לנו ההורים להשגיח ולפקח כראוי על ילדינו.
  • מצלמות אבטחה כאמצעי פיקוח והשגחה אחר המטפלת או הבייביסיטר השומרת על ילדינו- יש יותר ויותר אמהות עובדות ולכן, ההורים צריכים להיעזר במטפלות, אבל לצערנו לא כל המטפלות עושות את עבודתן כראוי. ולכן בעזרת התקנת מצלמות אבטחה בבית, אנו ההורים יכולים להשגיח ולפקח על המטפלת, ממקום העבודה אחר המתרחש בבית ולהיות רגועים בזמן שאנו בעבודה.
  • מצלמות אבטחה כאמצעי פיקוח והשגחה אחר עובדת זרה המשגיחה על הורינו המבוגרים- בעזרת צפייה בנעשה בזמן אמת או בהקלטות אנו יכולים לוודא כי המטפלת עושה עבודתה נאמנה בטיפול בהורינו המבוגרים.
  • מצלמה נסתרת כאמצעי פיקוח אחר המנקה- לצערנו יש מנקות אשר "מנקות" יותר מידי טוב את הבית ובעזרת התקנת מערכת אבטחה המקליטה לפי גילוי תנועה, אנו יכולים לפקח ולהשגיח אחר המנקה ולוודא כי אכן עבודת ניקיון הבית נעשית כראוי.
  • בעזרת מערכת האבטחה אנו יכולים לצפות בזמן אמת במתרחש מעבר לדלת ביתנו דבר המסייע לנו לפתוח את הדלת רק לאנשים שאנו מכירים ולא לפתוח לזרים.
  • התקנת מערכת אבטחה כאמצעי אבטחה ופיקוח המסייע לטפל ולהתמודד עם מריבות שכנים- לפעמים אנו עשויים למצוא את עצמנו גרים עם שכנים קצת "משוגעים" הפוגעים ברכושנו בכוונת תחילה, בעזרת התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור, אנו יכולים לאתר את השכנים הסוררים ולפנות למשטרה שתטפל בבעיה בהתאם.
רוצים להתקין מצלמות אבטחה בבית?! התקשרו עוד היום 052-2910633 ונסייע לכם להתאים את המצלמות בהתאם לדרישה, לצורך ולתקציב שלכם.