דף הבית >> מאמרים >> מערכת Video Server

מערכת אבטחה Video Server

מערכת Video Server של חברת GeoVision מספקת פתרון אבטחה מבוסס IP. המערכת מאפשרת צילום וצפייה במתרחש בזמן אמת דרך רשת האינטרנט. שרת Video Server הינו בעל טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת המרה של אותות וידאו ממצלמות אנלוגיות לאותות דיגיטליים והעברת התמונות דרך כתובת IP.

לכל שרת ניתן לחבר מצלמות אבטחה אנלוגיות כמו כן, המערכת מאפשרת צפייה תוך שימוש בכל התכונות המתקדמות של תוכנת GeoVision כמו: מוקד רואה, בקרת כניסה, צפייה במצלמות האבטחה דרך הרשת המקומית או דרך רשת האינטרנט וכמו כן, המערכת מאפשרת לצפות במתרחש באמצעות פלאפון דור שלישי, אפשרות שליטה במצלמות PTZ ובנוסף, ניתן לקבל התראות ובאמצעות טכנולוגיית דחיסה מובנית מתקדמת איכות התמונה נשמרת.

פיתרון IP זה מאובטח באמצעות מערכת הרשאות: שם משתמש וסיסמא.

ניתן לחבר דיסק קשיח חיצוני בחיבור USB אל המערכת ורק אז יהיה אפשר לשמור את ההקלטות.


מהם רכיבי מערכת Video Server?

  • מצלמות אבטחה אנלוגיות 
  • מכשיר Video Server
  • רשת אינטרנט
  • מערכת חיווט המקשרת בין השרת אל מצלמות האבטחה
  • אפשרות חיבור דיסק קשיח חיצוני (במידה ומעוניינים בהקלטה)
video server

היכן ניתן להתקין מערכת Video Server?

מערכת Video Server מספקת פתרון אבטחה ומיגון לכל מקום אשר ברצוננו לאבטח, לפקח או להשגיח בעזרת מצלמות אבטחה ומפאת, חוסר מקום אין ביכולתנו להתקין מערכת אבטחה מבוססת מחשב.מערכת זו מספקת פתרון אבטחה מקיף לבתים, למפעלים, לאצטדיונים, פארקים, גני שעשועים, לבתי ספר, לבתי חולים וכד'.

לאתר קומויז'ן יש מגוון רחב של פתרונות אבטחה לבית, למשרד ולעסק. על מנת, שתבחר את הפתרון ההולם ביותר עבורך, חייג אלינו 052-2910633 ונשמח, למצוא עבורך את הפתרון האידיאלי בהתאם לדרישותיך ולתקציבך האישי.