דף הבית >> מאמרים >> מערכת DVR StandAlone

מערכת מצלמות אבטחה מבוססת DVR StandAlone

מערכת מצלמות אבטחה מבוססת DVR StandAlone הינה מערכת אבטחה ייעודית המאפשרת צילום, צפייה והקלטה בזמן אמת באופן עצמאי ללא צורך במחשב. מערכת (DVR (Digtal Video Recorder לוכדת את הוידיאו ממצלמות אבטחה אנלוגיות וממירה אותם לפורמט דיגיטלי לצפייה ואיחסון. DVR StandAlone נחשב ל"מוח" של מערכת האבטחה.

בשוק קיימות 2 סוגים של מערכות DVR:


  1. לצפייה מרחוק- מאפשרות לצפות במתרחש דרך רשת האינטרנט בשידור חי מכל מקום בעולם.
     
  2. לצפייה מקומית- אידיאלי עבור מי שלא רוצה לצפות מרחוק ואין לו חיבור לאינטרנט באתר.
     
המערכת עובדת בדומה למכשיר הוידיאו כלומר, ניתן לחבר את המערכת אל מסך הטלוויזיה או אל מוניטור ולצפות בנעשה או לצפות בהקלטות. בניגוד למכשיר הוידיאו המקליט על קלטות,  מערכת DVR StandAlone שומרת את ההקלטות בצורה מסודרת (לפי ימים, שעות ואירוע) על הכונן הקשיח המותקן במכשיר, דבר המאפשר הקלטה לזמן ממושך יותר. המערכת מאפשרת הקלטה דיגיטלית לפי גילוי תנועה, הקלטה מתוזמנת (לפי ימים ושעות מתוכנן מראש). בנוסף, המכשיר DVR StandAlone הינו  מכשיר קטן ולכן, חוסך במקום.

מהם רכיבי מערכת DVR StandAlone?

  • מצלמות אבטחה במעגל סגור
  • מכשיר DVR StandAlone
  • מסך
  • מערכת חיווט המקשרת בין המצלמות אל המכשיר
Standalone DVR

היכן ניתן להתקין מערכת DVR StandAlone?

מערכת DVR StandAlone מספקת פתרון אבטחה ומיגון לכל מקום אשר ברצוננו לאבטח, לפקח או להשגיח בעזרת מצלמות אבטחה בצפייה מקומית או בצפייה מרחוק. 
המערכת עובדת עצמאית ללא צורך במחשב, דבר החוסך בעלויות מערכת האבטחה וכמו כן, המערכת מספקת פתרון אבטחה מעולה לבעיית חוסר מקום.

מכשיר ה- DVR Standalone הינו קטן וקומפקטי וניתן להסתירו בקלות לדוגמא: ביחד עם מערכת הקולנוע הביתי או להסוותו עם הממיר של הטלוויזיה. מערכת DVR StandAlone מבוססת על מערכת הפעלה לינוקס שהיא פחות חשופה לווירוסים ואקרים.

מערכת אבטחה זו מספקת פתרון אבטחה מעולה למיגון ואבטחת הבית, המשרד או העסק ומשמשת כאמצעי הרתעה עבור גנבים או כאמצעי פיקוח על עובדים סוררים. בעזרת שימוש במערכת DVR StandAlone ניתן לבצע מעקב במשך 24 שעות ביממה.


כיצד להתקין מערכת מצלמות אבטחה מבוססת DVR StandAlone?

למידע נוסף ולקניית מערכת DVR StandAlone חייג 052-2910633 או צור קשר בטופס המקוון שלנו וכמו כן, לעיון במפרטים הטכניים של מכשירי DVR StandAlone הכנס לקטלוג שלנו